نتایج جستجو برای عبارت :

2-ایمنی غذا از مزرعه تا سفره غذایی

خری به درختی بسته بود، رهگذری خر را باز کرد. خر وارد مزرعه همسایه شد و تر و خشک را با هم خورد.

زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.

صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!

صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!

به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!

➕هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
درخت گیلاس، سایه ی خود را مانند دامنی(سفره ای) روی زمین پهن کرده است. حیوانات در جنب و جوشند و رودخانه می تازد. ریشه های درختان در کمین آب رودخانه نشسته اند و منتظرند تا آن را شکار کنند. ادکلن گل ها در هوا پخش شده و پروانه ها را به وجد آورده است. چادر کوه پشت حصارهای  قدیمی مزرعه دار، پهن(بر پا) شده و به این منظره ی حیرت انگیز خیره شده است.
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
مزرعه ساحلی.
Family Farm Seaside – مزرعه ساحلی یک بازی پرطرفدار و فوق العاده زیبا در سبک بازی
های مزرعه داری از استودیوی بازیسازی FunPlus مخصوص اندروید است که با بیش
از 50000000 بازیکن آنلاین از سراسر جهان از برترین و محبوب ترین بازی های
سبک Casual در گوگل پلی به شمار می رود! همین الان مزرعه ساحلی را برروی
موبایل اندرویدی خود نصب کرده و به جمع بیش از ۵۰ میلیون بازیکن این بازی
بپیوندید! در این بازی
شما مزرعه ای کوچک را در اختیار دارید که می توانید هر نوع محصول
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
باسمه تعالی
این شعر به مناسبت سفره همدلی و کمک رسانی های مردم به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان سروده شده است:
بهشت بهای ریال
کنج لبــهای سفره، تبخالی ستپدری شرمســارِ سفره ی خالی ست.روزه ها گرفت بی سحر، مادرولی افطار، نـان سفره یخچالی ست .مانده کار خانواده در بن بستکـرونا؟ چه بسا رسمِ هرسالــی ست.هان! مسلمانِ روزه دار! امروزروزگارِ سخت و دجّالی ست .امتحان عده ای اگر جنگ استامتحانِ روز ما ولی، مالـی ست.هر که از مال خود گذر کردهروزه داریش
صبحانه، ناهار، شام. بیشتر ما روزی ۳ وعده غذا می‌خوریم و در هر وعده به ارزش غذایی که می‌خوریم و روش پخت غذاهایمان توجه داریم اما نکته دیگری که معمولا از آن غفلت می‌کنیم، اهمیت سفره و سطحی است که روی آن غذا می‌خوریم؛ در حالی که این موضوع به‌طور مستقیم با سلامت ما ارتباط دارد. در گذشته بیشتر از سفره‌‏های حصیری و پارچه ‌ای استفاده می‏شد اما این روزها بیشتر از سفره‎های پلاستیکی استفاه می‌‏شود. استفاده از این سفره‏‌ها به دلیل اینکه راحت‏

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

انیمیشن بسیار زیبا از روند ایمنی سنجی مواد غذایی
از مزرعه تا سفره غذایی

یکی از مواردی که اینجا توجه من رو به شدت به خودش جلب کرد مکان‌هایی بودند به نام مزرعه شهری stadsboerderij یا مزرعه کودکان. یک فضای سبز گسترده با حیوانات اهلی گوناگون (گاو، گوسفند، بز، خوک، مرغ، خروس، خرگوش، زنبورعسل، اردک، ...) درست وسط شهر!
به شما و کودک اجازه می‌دهند که به حیوان‌ها نزدیک بشوید، آن‌ها رو قشو کنید، همه جا و همه چیز و به همه حیوانات نه، ولی بعضی جاها اجازه دارید به گاو، گوسفند، خرگوش و بز، سیب، کاهو و هویج بدهید و خلاصه که کودک در شه
تزیین سفره افطار
تزیین سفره افطار و چیدمان آن به خصوص برای خانم ها و همچنین مهمون ها بسیار مهم است.
امروزه هرکسی که افطاری می خواهد بدهد برایش مهم است که سفره ای شیک و خاص و همچنین
خاطره ی خوبی برای تمام کسایی که دور سفره افطاری هستند، بسازد. ما در اینجا سعی کردیم از
شیک تیرن و جدیدترین مدل های تزیین و چیدمان سفره افطار برای شما بیاوریم.
برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید:  سفره افطاری و ماه رمضان
ادامه مطلب
BluRay,DVDRip,Rover Dangerfield 1991,انیمیشن,انیمیشن خانوادگی,خلاصه داستان,دانلود Rover Dangerfield 1991 720p,دانلود انیمیشن Rover Dangerfield 1991,دانلود انیمیشن روور در مزرعه Rover Dangerfield 1991,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون روور در مزرعه با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Rover Dangerfield 1991 1080p,دوبله فارسی,روور در مزرعه,زبان اصلی,کمدی,
ادامه مطلب
زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.
صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!
صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!
به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!
هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
پیرمردی تنها در یکی از روستاهای آمریکا زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سیب زمینی اش را شخم بزند اما این کار خیلی سختی بود.
تنها پسرش بود که می توانست به او کمک کند که او هم در زندان بود .
پیرمرد نامه ای برای پسرش نوشت و وضعیت را برای او توضیح داد :
“پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم، چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت.
من برای کار مزرعه خیلی پیر شده ام. اگر تو اینجا
ایده سفره آرایی میز شب یلدا
تزیین سفره شب چله برای خانم های خوش ذوق و خوش سلیقه ی ایرانی بسیار مهم است و
ایرانی ها در شب یلدا که یک دقیقه از شب های دیگر بیشتر است دورهم جمع می شوند. در این
شب غذا و تنقلات آماده می کنند و کنار هم جشن می گیرند.
در این شب میوه به خصوص هندوانه و انار و آجیل، شیرینی مخصوصا کیک شب یلدا را می توان
به شکل های مختلف تزیین کرد و کنار هم این ها را به شیکترین و زیباترین نحو چید و تزیین کرد.
برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید: چی
از جمعه بیرون نرفتم و بیشتر ساعات روز پیش یارام. روی تختم می شینم و فیلم نگاه میکنم. یارا هم جلوم میشینه و "آقای مزرعه دار" بازی میکنه. بازی اینجوریه که با چهارتا مینی فیگور و لِگو قصه ی یه مزرعه رو تعریف میکنه. و توی اون مزرعه همیشه یه گاوی مریضه و یه گوسفند خیلی زبر و زرنگی هست که میخواد دکتر بشه و انواع و اقسام مرض های گاوی رو درمان میکنه.
امروز سوژه ی بازی، کرونا بود. گاو بیچاره در اثر ابتلا به کرونا صدای کلاغ از خودش می آورد :)
دست آخر که حوصلش
تزیین سفره هفت سین
ایده تزیین سفره هفت سین و چیدمان ان یک سنتی است که از قدیم در بین مردم ایران بوده و ادامه دارد.
هر سال مردم نزدیک ایده شروع به خردین وسایل نو و همچنین دنبال چیدن و تزیین کردن سفره هفت سین
خود در خانه و یا حتی در محل کار هستند. دیدن این همه اشتیاق برای خریدن و چیدن وسایل سفره هفت
سین حس بسیار خوبی را بوجود می آورد.
عید نزدیک است و همه به دنبال آماده سازی خانه ی خود می باشند. یکی از کارهایی که افراد
به دنبال انجام دادن آن می باشند

* پیرمردی تنها در یکی از روستاهای آمریکا زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سیب زمینی اش را شخم بزند اما این کار خیلی سختی بود. تنها پسرش بود که می توانست به او کمک کند که او هم در زندان بود .

"پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم،  چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت.   من برای کار مزرعه خیلی پیر شده ام. اگ

* پیرمردی تنها در یکی از روستاهای آمریکا زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سیب زمینی اش را شخم بزند اما این کار خیلی سختی بود. تنها پسرش بود که می توانست به او کمک کند که او هم در زندان بود .

"پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم،  چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت.   من برای کار مزرعه خیلی پیر شده ام. اگ
کدبانو بودن به شش نوع غذا و تنقلات گذاشتن سر سفره نیست. کدبانو بودن یعنی نون پنیر هم که میذاری سر سفره جوری مدیریت کنی که به خنده و خوشی خورده بشه. توهم کدبانو بودن که برداری خودت رو اونقدر با کارهای بیخود میکشی زیر بیگاری که اخرش کل خستگی روز رو هم ادویه میکنی میپاشی رو سفره و میگی همینم از سرتون زیادیه. بعد به خاطر همین غذای زهرمای و اخلاق زهرمارتر توقع تشکر هم داری حتما!
همدلی مومنانهتهیه ارزاق مصرفی نیازمندان ویژه ماه مبارک رمضانپویش مردمی همدلی مومنانه
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با همراهی شما خیرین گرامی قدمی برای رنگین کردن سفره های افطار خانواده های کم بضاعف برداریم.
مرکز نیکوکاری مسجد حجت عج6037997950116583
یک سفره افطار را شما رنگین کنید
پرورش شترمرغ

پرورش شتر مرغ یک فعالیت تولیدی-تجاری بسیار سودآور است
به شرطی که با زیر و بم این کار آشنا شوید
روشهای پرورش
گزینه های مختلفی برای پرورش شترمرغ وجود دارد.
چرخه کامل( Full Cycle) 
این حالت شکل معمول است. شما مولدهایی دارید که تخم می گذارند، انکوباسیون و جوجه کشی را انجام می دهید و سپس خودتان جوجه ها را تا رسیدن به سن کشتار پرورش می دهید.
 2- پرورش مولدها
برخی از مزرعه داران، مولد پرورش داده و تخمهای آنها را می فروشند.
3- تجهیزات جوجه کش
خانم های ایرانی به هنرمندی معروف هستند . اکثر انها هر کدام هنرهای زیادی مثل انواع گلدوزی ، خیاطی ، آرایشگری و… را بلد هستند و حتی برخی ، از این راه در امد هم کسب میکنند.
یکی از هنرهایی که خانم های ایرانی میدانند و بسیار هم مهم است هنر سفره آرایی است . شما میتوانید با ایده گرفتن از عکسهای مختلف ، آموزشهایی که در اینترنت هست و حتی کلاس های سفره ارایی یک هنرمند ماهر شوید و سفره خانواده را تزیین کنید.

ادامه مطلب
جوجه ی یک روزه، مانند هر فرآورده ی تولیدی دیگری، محصول یک فرآیند تولید بر روی یک ماده اولیه است. بنابراین، کیفیت آن نیز تحت تاثیر هر یک از این دو، یعنی ماده اولیه و فرایند تولید قرار دارد. تخم بوقلمون، به عنوان ماده اولیه مورد استفاده برای تولید جوجه، خود در حقیقت محصول تولیدی یک مزرعه ی مولد بوقلمون گوشتی است و کیفیت آن از نحوه مدیریت مزرعه مادر، تاثیر می پذیرد. پس، نخستین گام برای تولید یک جوجه ی با کیفیت مطلوب، در مزرعه مادر و با تولید تخم
داشتم تو نت می‌چرخیدم چند تا ایده برای بچه‌های روزه‌اولی و ماه رمضون دیدم که خیلی دوست داشتم.
و از اونجایی که کلا آدم المان‌سازی هستم و سعی میکنم تو مناسبتها حتی با ظواهر امور هم که شده برای بچه‌ها خاطره سازی کنم، لذا بر اساس یکی از ایده‌ها، تصمیم گرفتم یه سفره ماه‌رمضونی تو خونه پهن کنیم مثل سفره هفت‌سین.
کوچولو و جمع و جور و روی میز؛ با المانهای رمضان.
مثلا قرآن و گل و گلاب و جانماز و دیگه چی؟
بیاین بگین چی بذارم تو سفره‌م؟
و هر روز هم ی
اگر به فهرست‌هایی که با معیار‌های مختلف، صد کتاب برتر قرن بیستم را معرفی کرده‌اند، نگاهی بیندازیم، بدون شک عنوان «قلعه‌ی حیوانات» اثر «جورج اورول» را خواهیم دید. این کتاب کوتاه در سال ۱۹۴۵ منتشر شده است و تاکنون توانسته به یکی از تاثیرگذارترین و محبوب‌ترین داستان‌ها در میان مردم دنیا تبدیل شود.
قلعه حیوانات دربارهٔ گروهی از جانوران اهلی است که در اقدامی آرمان‌گرایانه و انقلابی، صاحب مزرعه را از مزرعه‌اش فراری می‌دهند تا خود ادارهٔ
تهران- ایرنا- انگلیس قصد دارد بزرگترین مزرعه بادی جهان را در آب‌های ساحلی خود راه اندازی کند.

به
گزارش پایگاه اینترنتی نیواطلس، آب‌های اطراف انگلیس مدت‌هاست که محل
استقرار برخی از بلندپروازانه‌ترین پروژه‌های انرژی تجدیدپذیر جهان است.
وزش باد مناسب در برخی سواحل انگلیس باعث شده تا این کشور سرمایه‌گذاری
گسترده‌ای را برای راه اندازی مزرعه‌های بادی و تبدیل انرژی باد به برق
انجام دهد. اکنون انگلیس قصد دارد که
بازی محبوب، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای استراتژیک – مزرعه داری از استودیوی بازیسازی Playrix Games برای اندروید است که تا به امروز حدود 100 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و جدیدترین آپدیت اش همزمان با انتشار برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! بازی های سبک استراتژیک و از نواع مزرعه داری و مدیریت مزرعه از
ادامه مطلب
سفره خوش طعم افطاری برای روزه داران عزیز :

افطار جدا از اینکه لحظه مقدسی ست، لحظه ای ست که خیلی از افراد دور هم و بر سر سفره جمع خواهند شد  تا کنار یکدیگر غذایی نوش جان کنند و شکرگذار نعمت و سلامت باشند.
خیلی از ما دوست داریم که در این لحظه سفره ای درخور پذیرایی از روزه داران فراهم بیاوریم
و به نحوی لحظه افطار را جشن بگیریم.
برای زیبا و خوش طعم کردن افطاری بهترین و ساده ترین راهکار، استفاده از دسر ها می باشد .
برای اینکه در زمان بسیار کم و با حد
در صدر  اسلام مسلمین افتخار می کردند که وعده غذایی در خدمت رسول الله باشند تا به برکت سفره شان بیفزاید 
روزی مردی حضرت را دعوت کرد و رسول خدا هم پذیرفت پس از لحظاتی سفره گسترده شد . رسول خدا ناگهان  دید که مرغی بر سر دیواری تخمی گذاشت تخم  مرغ سر خورد و پایین افتاد . میان در میخ بزرگی کوبیده شده بود تخم مرغ میان آن میخ قرار گرفت و نشکست . رسول خدا تعجب کرد . میزبان جلو آمد و عرض کرد یا رسول الله شما بر سر سفره ای وارد شده اید که تا بحال بلایی بر ان
بیشتر ما ها همیشه برای عید نوروز سفره ی هفت سین می چینیم و توی اون ماهی، سبزه، سیب، سیر، سنبل، آینه، قرآن و... رو می ذاریم اما نمی دونیم که هر کدوم از اینا نماد چی هستند؟ توی این مطلب مفهوم تمام این نماد ها رو میگم که قدمت تاریخی در ایران باستان دارند و نیاکان ما به خاطر همین مفاهیمی که میگم این نماد ها رو برای سفره هفت سین انتخاب کرده اند. پس در ادامه مطلب با من همراه باشین:
ادامه مطلب

سلام و عرض ادب و احترام
اعضای محترم ونیکوکاران بزرگوار
یاران نیک اندیش ؛ اینک دراین برهه اززمان ؛ مسئولیتی ارزنده برعهده خواهیم گرفت تا انشاالله درتداوم این مسیرارزشمندایفاگر نقشی سازنده باشیم. 
سفره احسان حضرت فاطمه زهرا (س)  هرهفته روزهای پنجشنبه ؛ جمعه گسترده میشود وشمانیز می توانید دراین امر (به شرح ذیل) مشارکت فرمائید :
۱_ باکلامی مشوق  وبادعائی یاریگرما باشید.
۲_ نسبت به معرفی افرادنیازمندو توزیع احسان مارامساعدت فرمایید.
۳_اختصا
مزرعه تک میلورم تولید کننده میلورم زنده جهت پرورش و تکثیر میلورم!
ارایه آموزش های تخضضی راه اندازی کارگاه پرورش و تکثیر میلورم در ایران
انتشار کتاب آموزش جامع پرورش و تکثیر میلورم
ارایه فیلم های آموزشی جامع برای پرورش و تکثیر میلورم
کسب اطلاعات بیشتر در:
آموزش جامع پرورش و تکثیر میلورم

تزیین سفره هفت سین
تزیین سفره هفت سین ، یکی از سنت های قدیمی ما ایرانیان بوده است که تا هم اکنون همه ساله
در ایام عید مردم آن را انجام می دهند و در گوشه گوشه ی خانه های ایرانی سفره هفت سین پهن
می باشد. این سفره تا روز سیزدهم عید نوروز در خانه های ایرانی است.
برای این سفره اکثر خانواده‌ها قبل از شروع عید برنامه ریزی می‌کنند تا بتوانند سفره‌ای زیبا و کامل پهن کنند.
همه به دنبال این هستند که بتوانند سفره ای زیبا و جذاب برای سال نو داشته باشند له ه
آیه ی ۱۸۵ سوره بقره
شَهْرُ رَمَضانَ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ.  
سلام و عرض ادب و احترام خدمت همراهان گرانقدر
 احتراماباتحیت و آرزوی توفیق روزافزون برای شما نیکوکاران بزرگوار به استحضار می رساند درنظراست سفره احسان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها درشبهای ماه مبارک رمضان ( هرشب وبه همراه بسته افطاری) گسترده شودلذا ازشما بزرگواران تقاضا مندم درخصوص 
_ خدمت دراین سفره احسان_تامین منابع مالی  _تعین تعدادموردنیاز برای استفاده مددجوی
مشاور پرورش شترمرغ

روش های پرورش شتر مرغ
پرورش شتر مرغ روش های مختلفی دارد که در ادامه به بررسی هرکدام می پردازیم:

1- چرخه کامل (Full cycle)
این حالت شکل معمول پرورش شترمرغ است. در این روش شترمرغ ها تخم می گذارند. سپس باید بعد از انکوباسیون و جوجه کشی، پرورش جوجه ها را تا رسیدن به سن کشتار ادامه دهید.

2- پرورش مولدها
برخی مزرعه داران فقط شترمرغ ها را پرورش داده و پس از تخم گذاری تخم آنها را به فروش می رسانند.

3- تجهیزات جوجه کشی
برخی فقط تجهیزات ج
 ... از صبح که پا شدم ، ناهار رو آماده کردم ..
ناهار رو نوش جان فرمودن .... رفتم کمی استراحت کنم ... گوشی خونه زنگ
خورد ‌...‌ مامانم جواب داد .... اومد اتاق گفت فاطمه دایی میمه میگه یکی
از دخترا بیاد کمکم شب مهمون داریم ، خانومم رفته مطب ... گفتم ای طفلی
فاطی بیکار ... خلاصه پاشدم رفتم خونه دایی ... مرغاشون رو درست کردم :/
سالاد درست کردم :/ میوه ها رو شستم ، چیدم :/ ظرفاشون دستمال کشیدم :/ 
چهار فلاسک چایی دم کردم ... میزهای پذیرایی رو چیدم ... خلاصه ... وسایل

سفره احسان حضرت فاطمه زهرا (س)

باتقدیروتشکر از حضورارزشمندشما اعضای بزرگوار مجمع خیرین فرهنگ فاطمی در برنامه های حمایتی سفره احسان ؛ به استحضار می رساند پنجمین مرکز توزیع وطبخ غذا بامسئولیت خانم کریمی فرد واقع در منطقه ۱۷ میدان بهاران تشکیل گردیده استاین مرکز به عنوان مرکزویژه واحسان جمعی و گروهی فعالیت می نماید.

بانیان ونیکوکاران بزرگوار سفره احسان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
خانواده های نیازمند این هفته میهمان سفره احسان مادر گرانقدر حضرت مهدی صاحب زمان عجل ( حضرت نرگس خاتون ) بوده اند
_مرکز تهرانسرزرشک پلو با مرغ_مرکزباغ خزانهزرشک پلو با مرغ_مرکزرباط کریم ( مکتب نرگس)ساندویچ سالاد الویه_مرکز ساختمان امینحضور گروهی_مرکز بهاران ( سیده نساء)حضور گروهی
مشاور پرورش شترمرغ

گروه های منطقه ای 
برخی طرفدار گروههای منطقه ای هستند چون مزرعه داران توسط یکدیگر حمایت می شوند. کار گروهی از هر لحاظ مفید است.
مزرعه داران همگی دارای مولد بوده و همه تخم شترمرغشان را به یک فرد تحویل می دهند.
هر مزرعه دار به طور چرخشی هر هفته تعدادی از جوجه ها را تحویل می گیرد. این بدین معنی است که مزرعه دار اول همه جوجه های هفته اول را تحویل می گیرد. مزرعه دار دوم همه جوجه ها را هفته دوم و ..، سیستم کاملا تعاونی است به طوری ک
طراحی کاراکتر دختر در مزرعه 
همون طور که قبلا گفتم برای این که طراحی تون رو دقیق و بی نقص انجام بدید اول باید طرحتون رو روی کاغذ پیاده سازی کنید و بعد به وسیله موبایل یا اسکنر اون رو اسکن کنید و در نرم افزار مورد نظرتون باز کنید و طراحی تون رو آغاز کنید.
نکاتی که با دیدن این فایل لایه باز یاد میگیرید:
1-طراحی کاراکتر دختر با pen
2-طراحی حیوانات و کاه با اشکال هندسی 
دانلود فایل با فرمت ai
حجم:722kb
همدلی مومنانهتهیه ارزاق مصرفی نیازمندان ویژه ماه مبارک رمضانپویش مردمی همدلی مومنانه
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با همراهی شما خیرین گرامی قدمی برای رنگین کردن سفره های افطار خانواده های کم بضاعف برداریم.
مرکز نیکوکاری مسجد حجت عج6037997950116583
یک سفره افطار را شما رنگین کنید
در روزگاران پیشین، شغلی بنام خوشه ‌چینی وجود داشت. آنها که دست شان تنگ بود و خرمن و مزرعه ای نداشتند، پشت سر دِروگر ها راه میرفتند و خوشه های جامانده را از زمین بر میداشتند و گاها صاحب مزرعه به دروگران دستور میداد که شلخته درو کنند تا چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاید. حافظ نیز در شعرى چنین میفرماید : 
ثوابت باشد ای دارای خرمن
اگر رحمی کنی بر خوشه چینی
دستفروشان «خوشه چین» های روزگار ما هستند، آنهایى که در این هوای سرد چشم دارند به اینکه از جیب ما
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
خرید عمده سدر حلما : مزرعه سدر حلما در جنوب کشور در منطقه ای از استان هرمزگان واقع شده است.
گیاه سدر، شگفت انگیز ترین و پر برکت ترین گیاه زینتی، دارویی و خوراکی بر روی زمین است. برگ های آن سدر و میوه آن کنار یا عناب است. جهت اطلاع از قیمت و خرید عمده سدر ممتاز با ما ارتباط بگیرید.
جهت خرید عمده سدر درجه و ممتاز با اررانترین قیمت با ما ارتباط بگیرید. 

یکی از خوبی‌های فرهنگ ما ایرانی‌ها، همین دور هم جمع شدن‌ها، مهمونی دادن‌ها و در یک کلام  صله رحم است. حالا می‌خواهد عصرانه باشد و به خوردن چای و میوه و شیرینی ختم شود و یا به صرف ناهار یا شام.
بچه که بودم وقتی مهمان برای شام یا ناهار می‌آمد از قبل با خواهر و برادرم هماهنگ می‌کردم که وقتی غذا تمام شد چه کسی سفره رو دستمال بکشد و تمیز کند. که گاهی تا آخرین لحظه این سوال بی جواب باقی می‌ماند. تا اینکه سفره های یکبار مصرف آمد به بازار و کم کم سخت
سفره هفت سین مهم‌ترین عنصر نوروز است و هر ساله ایرانیان در تکاپوی چیدن سفره هفت سین به خرید می‌روند و ملزوماتش را فراهم می‌آورند و جهت هرچه زیباتر شدن این سفره نوستالژیک می کوشند.اما هر کاری را فلسفه‌ای است و چیدمان سفره هفت سین نیز فلسفه خاص خود را دارد. هرچیزی که سر سفره چیده می‌شود، از هر «‌سین» گرفته تا قرآن و ماهی و آینه حکمتی دارد . در ادامه با برخی از نمادهای هفت سین بیشتر آشنا می شویم .
قرآن کریم
اولین چیزی که ایرانیان هنگام چیدن سف
در روزگاران پیشین،  شغلی به نام خوشه‌چینی وجود داشت. آنها که دست شان تنگ بود و خرمن و مزرعه ای نداشتند می رفتند و پشت سر دروگران راه می رفتند و خوشه های جامانده را از زمین بر می داشتند و گاها صاحب مزرعه به دروگران دستور می داد که شلخته درو کنند تا چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاید. حافظ می فرماید :
ثوابت باشد ای دارای خرمناگر رحمی کنی بر خوشه چینی

فکر می کنم بسیاری از دستفروشان، «خوشه چین» های روزگار ما هستند، آنها که در این هوای سرد چشم دارند به

با درود خدمت همه دوستان و عزیزان. در این پست می خواهم سایتی را معرفی کنم که در سایت ها و جاهای مختلفی معرفی گردیده است ولی در کمتر جایی تمام ریزه کاریها و قوانین آن شرح داده شده است و این عدم آگاهی نسبت به قوانین سایت باعث شده است که عده ای در این سایت سرمایه گذاری کرده و در کسب درآمد ناموفق باشند. بنابراین لازم دانستیم که به معرفی تمام نمای این سایت و روش کسب درآمد از آن بپردازیم تا در صورتی که شخصی بخواهد با این سایت کار کند از تمام شرایط و
رفته بود تا دم در و برگشته بود. انگار که می‌دانست یا حس کرده بود که اگر برود خرید، نمی‌تواند دست‌پر برگردد. نشست پشت در. نگاه به ساعت روی دیوار هال کرد. تا افطار چیزی نمانده بود. بلند شد تا در را باز کند. صدای زنگ بلند شد. کسی پشت در بود. در را باز کرد. همسایه چند خانه آن‌طرفشان بود. یک‌کاسه آش نذری داد دستش. در را بست. باز نشست روی زمین. نگاه به ساعت کرد. بلند شد. سفره را پهن کرد. کاسه‌ی آش را گذاشت وسط سفره. خانه داشت تاریک می‌شد. برق به تکرار هرر
سفره حصیری یکی از خاص ترین و زیباترین محصولات استان گیلان است که از آن برای چیدمان محیط داخلی منزل و یا محیط کار استفاده می کنند که ما در فروشگاه اینترنتی گیلی شاپ سعی نموده ایم انواع این محصول را در کنار یکدیگر جمع آوری کنیم. شما با تهیه و خرید سفره حصیری بی شک می توانید محیط منزل خود را کاملا کلاسیک و سنتی کنید.
تزیین سفره شب یلدا با شمع شب یلدا استوانه ای
در اخرین شب پاییز وقت آن است که دور هم جمع شویم و با خانواده طولانی ترین شب سال را جشن بگیریم و بی شک در چنین شبی همه به فکر تزیین میز تنقلات با تم های شب یلدا خواهند افتاد که یک ایده جالب برای تزیین میز یلدا نورانی کردن آن با انواع شمع تزیینی مناسب یلدا باشد.
شمع شب یلدا استوانه ای یکی از تم های مناسب برای نورانی کردن سفره یلدا خواهد بود و با چیدمان در بین انواع تنقلات و ظروف یلدا فوق العاده شیک دید
پرورش شتر مرغ یکی از کارهایی ست که حتما درباره آن شنیده یا خوانده اید چراکه این سالها بحث آن داغ شده و اکثرا میگویند بسیار پولساز است! اما آیا واقعا همینطور است؟ اگر بیشتر درباره آن جستجو کنیم میبینیم کسانی هم هستند که در این کار متحمل ضررهای بزرگی شده اند! پس راه چاره چیست؟ با خواندن این مقاله میتوانید به خوبی ارزیابی کنید که این کار برای شما مناسب است یا نه؟ آیا میتوانید با این کارآفرینی به ثروت آفرینی هم برسید؟ جواب سوالاتتان را در این مق
سر سفره‌ی افطار تنهاییم نشسته‌ام. مام‌بزرگ برایم ماقوت درست کرده، خودش می‌گوید فرنی. پریشب شیربرنج، شب قبلش آش گوجه و همه را تقسیم کرده که به پایینی‌ها و بالایی‌ها هم بدهیم. مام‌بزرگ خیلی سال است نمی‌تواند روزه بگیرد اما اصرار دارد سحری بگذارد برایم، برای افطارم چیزی درست کند. می‌گوید خدمت به روزه‌دار ثواب داره. می‌خواهد در سفره‌داری با خدا شریک بشود. و با کاسه‌آشی بقیه را هم در سفره شریک کند، بالایی‌ها را، پایینی‌ها را. سر سفره با
مشاوره پرورش شتر مرغ

پرورش شتر مرغ یکی از کارهایی ست که حتما درباره آن شنیده یا خوانده اید چراکه این سالها بحث آن داغ شده و اکثرا میگویند بسیار پولساز است! اما آیا واقعا همینطور است؟ اگر بیشتر درباره آن جستجو کنیم میبینیم کسانی هم هستند که در این کار متحمل ضررهای بزرگی شده اند! پس راه چاره چیست؟ با خواندن این مقاله میتوانید به خوبی ارزیابی کنید که این کار برای شما مناسب است یا نه؟ آیا میتوانید با این کارآفرینی به ثروت آفرینی هم برسید؟ جوا

با درود خدمت همه دوستان و عزیزان. در این پست می خواهم سایتی را معرفی کنم که با سایت های کسب درآمدی که تا به حال در این سایت معرفی شده اند، متفاوت است. نام این سایت مزرعه طلایی (Golden Farm) است که در واقع روش کسب درآمد در آن به صورت بازی می باشد.
ادامه مطلب
با درود خدمت همه دوستان و عزیزان. در این پست می خواهم سایتی را معرفی کنم که با سایت های کسب درآمدی که تا به حال در این سایت معرفی شده اند، متفاوت است. نام این سایت مزرعه طلایی (Golden Farm) است که در واقع روش کسب درآمد در آن به صورت بازی می باشد.
ادامه مطلب
به نقل از گروه شهر زعفران، سوالاتی که بیشترین حجم را دارند به این صورت است، ببخشید مهمترین آبیاری که در زمین زعفران وجود دارد چه موقع هست؟
سلام مطمئنا آبیاری درست و اصولی مزرعه زعفران در بازدهی و عملکرد آن تاثیر مستقیم دارد -بصورت خلاصه ۴ مرحله آبیاری اصلی در مزرعه زعفران داریم که مرحله آبیاری زاچ آب که بعد از گلدهی هست مهمترین مرحله آبیاری میباشد
اهمیت این آبیاری بخاطر این هست که پیاز زعفران تمام ذخیره غذایی خود را صرف گلدهی و بیرون امدن و
مرحومه سکینه واعظی، در دوران تاریک ستم‌شاهی، برای مبارزه باظلم و سیاهی، شمع
وجود پسر، دختر، داماد و عروس خود را تقدیم کرد اما هنوز سهم خود را از
سفره انقلاب کافی نمی‌دانست و در دوران دفاع مقدس، ۲ پسر دیگرش را هم به
جبهه فرستاد تا مدال‌های شهادت این خانواده را به عدد ۶ برساند و سهم او از
سفره انقلاب شد یک جمله، «مادر شهید».
شهیدان ابراهیم، حسن، محمد و فاطمه فرزندان این مادر قهرمان و مرتضی و طیبه واعظی داماد و عروس او بودند.
ادامه مطلب
داستان پندآموز قدرت اندیشه:
پیرمردی تنها در یکی از روستاهای آمریکا زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سیب زمینی اش را شخم بزند اما این کار خیلی سختی بود. تنها پسرش بود که می توانست به او کمک کند که او هم در زندان بود .
 “پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم،  چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت.   من برای کار م
دیشب سر سفره شام بودیم یهو واسه گوشی ام که روی اوپن بود ، پی ام اومد ؟ . . .بابام گفت بشین من میرم تا ببینم کیه و چی پیام داده . . .اما من سریع بلند شدم و قبل از اینکه پدرم بخودش حرکتی بده ، رفتم سمت گوشی متن را که خوندم ، دیدم بابام برام اس داده و نوشته که : حالا که پا شدی ، آب بیار سر سفرهیعنی هیتلر تو جنگاش اینجوری مغزش کار نمیکرد
Kahvallti به صبحانه گفته میشود که در زبان ترکی به معنی پیش قهوه است.زیرا بعد از آن قهوه ی خود را مینوشند به همین دلیل آن را پیش قهوه مینامند. صبحانه جز پر اهمیت ترین و با ارزش ترین وعده های غذایی به شمار میرود. همه ی اعضای خانواده در کنار همدیگر از خوردن این وعده غذایی لذت میبرند که در واقع مانند یک سنت خانوادگی به حساب می آید .شکل و اهمیت وعده ی صبحانه ترکی در فرهنگ این کشور بسیار با سایر فرهنگ ها متفاوت است به این معنی که صبحانه ی ترک متفاوت و متنو
امسال سوای کرونا، عید خوبی داشتیم ... چرا؟ چون همه چی معمولی بود. نه سفره هفت سین درست کردیم، نه کسی اومد عید دیدنی و نه اتفاق خاصی افتاد. یکمم شب عید مشکلاتی در خانواده پیش اومد که حل شد. مثل روزای عادی. عید من اون روز عیدی بود که سفره هفت سین نچینیم و این مراسم هایی که هر سال برگزار میشه نباشه. از این لحاظ، ۹۹ عید من بود. خدا بلای کرونا رو از همه دفع کنه، ولی از یه جهت هایی هم منو به عید ایده آلم نزدیک کرد. 
رفت و آمد رو دوست دارم، مهمونی رو دوست دا
بشقاب های سفره پشت بام: کتابی که روشن می کند ذهن های خاموش را.
بشقاب های سفره پشت بام : محسن عباسی ولدی
معرفی:
سوال داشت… آمد خدمت امام صادق(علیه السلام) عرض کرد: آقا چرا شیطان فقط سراغ ما شیعیان می آید وما را گمراه می کند؟امام فرمودند: “خانه ایی است که دو اتاق دارد یکی پر از جواهرات واتاق دیگر پر از وسایل شکسته وخراب .اگر دزدی بیاید به کدام اتاق میرود؟” عرض کرد: به اتاق جواهراتفرمودند: شیعیان ما چون جواهراتند، به این دلیل است که  شیطان به سراغ
روز پنجشنبه هفدهم بهمن ماه نود وهشت مراسم غباررویی گلزار شهدا ساعت 16 با حضور اماجمعه شهر سجزی ، ائمه جماعات مساجد شهر ،  شهردارو اعضاء شورای اسلامی شهر سجزی ، پرسنل نیروی انتظامی ، نماینده بنیاد شهید بخش کوهپایه ، و اعضاء بسیج های خواهر و برادر شهر سجزی و مزرعه شور و اهالی محترم شهر مزرعه شور و سجزی درمحل گلزار شهدای مزرعه شور برگزار گردید

بهترین و معتبرترین سایت خرید جم هی دی
کمپانی بسیار پر طرفدار سوپرسل یکی دیگر از بازی های موفق شرکت معتبر و مشهور بازی محبوب هی دی Hay Day یک گیم در سبک جذاب در سبک کشاورزی است.
هی دی توانسته تبدیل یه یکی از بازی های پر طرفدار در سبک بازی های شبیه سازی و ویدیویی کشاورزی بشود.بازیکنان در بازی هی دی میتوانند مزرعه خود را مدیریت کنند.
بازی محبوب و فوق العاده هی دی مزرعه اندروید
جم بازی هی دی رو از کجا بخریم ؟
چطور جم بازی هی دی بخریم ؟
زمین های کشاورزی
مشاور پرورش شترمرغ

مدیریت مزرعه شترمرغ
- اقدامات مدیریتی مدیریت شامل تمامی اقدامات در یک مزرعه است که از انتخاب محلی مناسب برای پرورش شروع و تا فروشجوجه های شترمرغ ختم می شود. تسهیلات کافی برای تامین غذا، آب و برق رسانی باید وجود داشته باشد. مزرعه دار باید دقیقا برنامه واکسیناسیون، درمان ضد انگلی را دنبال کند.
مدیریت صحیح مکان نگهداری و استقرار پرندگان در سالن وفضای آزاد با حداقل استرس از مراحل اصلی نگهداری شترمرغ می باشد. تنظیم مناسب ت
مشاوره پرورش شتر مرغ

پرورش شتر مرغ یکی از کارهایی ست که حتما درباره آن شنیده یا خوانده اید چراکه این سالها بحث آن داغ شده و اکثرا میگویند بسیار پولساز است! اما آیا واقعا همینطور است؟ اگر بیشتر درباره آن جستجو کنیم میبینیم کسانی هم هستند که در این کار متحمل ضررهای بزرگی شده اند! پس راه چاره چیست؟ با خواندن این مقاله میتوانید به خوبی ارزیابی کنید که این کار برای شما مناسب است یا نه؟ آیا میتوانید با این کارآفرینی به ثروت آفرینی هم برسید؟ جوا
روز دوشنبه بیست وسوم دی ماه مراسم بزرگداشتی به مناسبت شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی به همت پایگاه خواهران حضرت رقیه سلام الله علیها مزرعه شور درمحل تکیه خواهران مسجد جامع مزرعه شور با سخنرانی آقای رجبی برگزار گردید.

هنگام برداشت محصول بود. شبی از شب ها روباهی وارد گندمزار شد و بخش کوچکی از مزرعه را لگدمال کرد و به پیرمرد کمی ضرر زد.
پیرمرد کینه روباه را به دل گرفت . بعد از چند روز روباه را به دام انداخت و تصمیم گرفت از حیوان انتقام بگیرد . مقداری پوشال را به روغن آغشته کرده، به دم روباه بست و آتش زد . 
روباه شعله ور در مزرعه به این طرف و آن طرف می دوید و کشاورز بخت بر گشته هم به دنبالش در این تعقیب و گریز .
گندمزار به خاکستر تبدیل شد ...
وقتی کینه به دل گرفته و در
قدرت اندیشه

"پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم،  چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت.   من برای کار مزرعه خیلی پیر
{حکایات و تشرّفات - شماره 36}

چشم بصیرت

مردی از اهالی عراق، مالی را برای امام ‌زمان (علیه السلام) فرستاد، حضرت مال را برگرداند.
حضرت پیغام داد: که حق پسر عموهایت را که چهارصد درهم است، از آن خارج کن. مزرعه‌ای در دست او بود که پسرعموهایش در آن مزرعه شریک بودند، ولی حق آن‌ها را نمی‌پرداخت. چون حساب کرد، دید که طلب آن‌ها همان چهارصد درهم می‌شود.
پس از پرداختن آن، باقی‌مانده را نزد حضرت فرستاد و قبول شد.
[اصول کافی، مرحوم کلینی، ج۱ ص۵۱۷]

عکس ن
امـروز بعد از کلی کار دیشب یه خواب دلچسب و امروز یه نماز اول وقت پشتش بود :)) ! وقتی نماز اول وقت میخونم قطعا خودم رو بیشتر دوست میدارم:)) یه اعتماد به نفس خاصی پشتشه ! برای سلامتی مـردم دنیا دعا کردم فقط امیدوارم خدا حرفای منو شنیده باشه ...
فردا عیده واقعیتش هیجان هرسال رو ندارم ولی اینکه سفره عید رو بچینم توی بدترین شرایط بازم جزی از واجبات اول ساله از نظر من ! خیلیا گفتن بهم آخه تو چه حوصله ای داری ، عزیزم میخوام بهت بگم من کسی برام عزیزتــر از پ
رمضان ماه خدابنده درآن مهمان است/سفره رحمت حق پهن درآن احسان است/میچکد اشک سحرگاه زچشمان وصال/تقویت بادل وجان گوهردر ایمان است/همه جاپرشوداز آیه زیبای خدا/چون بهارملکوتی زبر قرآن است/وقت افطار وسحرها همه اش توحیدی است/گلشن عشق علی مرهم برجانان است/مسجد ومحفل ما مملو ازعاشق دین/گوهرپاک بصیرت هدف انسان است/رمی شیطان زمانه هدف روزه ماست/نیمه شب وصل به درگاه خدا آسان است/کاش تقدیربشر روز ظهورمهدی/یوسف فاطمه ازبهر جهان سامان است/
گفته بودم قبلاً؟ گفته بودم آرزومه ده روز رمضان رو بیام مشهدت؟ گفته بودم...همین که گفتم کافیه... تو می‌دونی و کافیه...شاید هیچ‌وقت به این آرزو نرسم (این آرزو و خیلی آرزوهای دیگه که به تو بستگی داره...) اما همین که تو یه سر این آرزوها هستی، یعنی خودش اجابت... یعنی هیچی که نباشه، هیچیِ هیچی که نباشه، من چندتا جمله با تو حرف زدن رو که بُردم...
شاید هیچ‌وقت پای  سفره‌های افطار حرمت نشینم، سفره‌هایی که هرسال چشم میدوزم به عکساشون و تصور می‌کنم کسایی ک
کاش همیشه همینجوری دور هم جمعمان کنی. کاش همیشه همینجوری ما را دور یک سفره، کنار هم بنشانی و مثل وقتهایی که قرار است توی یک قاب جمع شویم، مجبورمان کنی کمی مهربانتر بنشینیم تا توی عکس جا بشویم. کاش این عکس گرفتن تا قیامت طول بکشد و کسی فلاش نزند و 3 را نگوید تا ما همیشه لبخند بزنیم و دستمان دور گردن هم بماند. حالا که یک خط در میان، پیام‌های مجالس آخر ماه می رسد، میترسم بعد از پیراهن مشکی ها و کتیبه‌ها، بعد از جمع شدن موکب‌ها و باندهایی که "هلابی
معرفی آلبوم در مزرعه
«در مزرعه» آلبوم جدید گروه آدمک است. پیش از این آلبوم «نمک» در دو نسخه باکلام و بی‌کلام از این گروه منتشر شده‌ بود.
موسیقی مزرعه برای کودکان است و همانطور که از اسمش پیداست راجع به حیوانات مزرعه است. فضای کلی اثر آرامش بخش است. سازهای اُرف، سازهای ضربی و فلوت ریکوردر بیشترین استفاده را در آهنگ‌ها داشته‌اند.
بخش دوم اثر شامل تمام آهنگ‌های بخش اول به صورت بی‌کلام است. نسخه بدون کلام هر ترانه به منظور هم‌خوانی یا ساخت حر
مینا تو دانشکده ما بود. دختر خونگرم و مهربونی بود.
یه روز تصمیم گرفتم دعوتشون کنم خونمون. وقت شام که شد سفره شام رو جدا انداختیم. با اینکه خونه ما خیلی کوچیک بود ولی من و مینا رفتیم تو آشپزخونه تنگ دوتایی نشستیم لوبیا پلو خوردیم. مینا از جدا کردن سفره هامون خیلی خوشش اومده بود. همون شب برام از شروع زندگی شون تعریف میکرد. اینکه چقدر ساده رفتن سر خونه زندگی شون و...
تعریف که میکرد تعجب میکردم ازش. باورم نمی شد که مینا تا این حد ساده زیست باشه. تو ذهن
مزرعه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟
در نگاه اول و ساده نگرانه، ممکن است به این نتیجه رسید که مزرعه لینک ورودی زیادی را بتوانند جذب وب سایت کنند. ولی مسئله مهمی در سئوی وب سایت وجود دارد و لازم است که به آن دقت شود، این می باشد که مزرعه های لینک تا چه اندازه روی کیفیت لینک های ورودی تاثیر می گذارند؟
مزرعه لینک چیست؟به گروهی از وب سایت ها که عملیات لینک دادن را به یکدیگر یا گروهی انجام می دهند، مزرعه لینک یا Link Farm گفته می شود. اکثر این مزرعه های لی
"سندروم باکستر" چیست؟

جورج اورول در کتاب «قلعه‌ی حیوانات» ماجرایی تامل‌برانگیز را شرح می‌دهد:
طبق ماجرای این کتاب، حیوانات دست به دستِ هم می‌شوند و ارباب و خانواده‌اش را از مزرعه بیرون می‌کنند و خود مدیریت مزرعه را به دست می‌گیرند. اولین کار آن‌ها تنظیم عهدنامه‌ایست که طبق آن همه‌ی حیوانات باهم برابرند و هیچ‌کس حق ندارد خود را ارباب و مالک دیگران بداند. اما چیزی نمی‌گذرد، خوکی که مدیریت مزرعه را به دست گرفته است، آرام‌آرام عهدنام
جلسه نهضت روشنگری با موضوع انتخاب درست و مؤثر با سخنرانی آقای رفعتی پور به همت پایگاه مقاومت بسیج میثم تمار مزرعه شور و پایگاه بسیج خواهران حضرت رقیه سلام الله علیها مزرعه شور روز جمعه 25 بهمن ماه بعد ازنماز مغرب و عشاء درمحل مسجدالمهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مزرعه شور برگزار گردید
مشخصات ظاهری :رنگ تن حشره بالغ خاکستری مایل به قهوه ای روشن , بالهای جلوی رنگ مایل به قهوه ای , و یک ردیف نقطه های رنگ در کناره جلویی بالایی دیده می شود بالهای زیرین حشره سفیدرنگ است .چگونگی ضرر :لاروها ( کرم های ) نسل اولیه که جدید از تخم بیرون آمده اند بمدت یک ساعت از روی برگ به کارگیری کرده و درون برگ می شوند بعد با وجود آوردن سوراخی از محل غلاف برگ وارد ساقه گیاه می شود . این کرم ها به‌تدریج رویش کرده و ساقه آلوده و کثیف را ترک می نمایند و وارد س
مهم ترین تفاوتی که زیارت اربعین با وقت های دیگر دارد هدفمند بودنش است. یک جریانی دارد مردم را یک جایی می برد که شبیه هیچ جای دیگر نیست. زیارت همیشه و در تمامی مناسبت ها ثواب دارد. کربلا همیشه مهم ترین جای عالم است؛ ولی به نظرم اربعین یک چیز دیگر است. در اربعین امام حسین علیه السلام یک سفره پهن کرده برای همه. یک سفره پهن کرده که روی همه را کم کند و بگوید شما که می گفتید می خواهیم به درد دین بخوریم، شما که می گفتید کاش در آن زمان بودیم و کمک می کردیم

سفره و رومیزی
اگر می خواهید خانه ای زیبا و با دکوراسیون منحصر به فرد داشته باشید حتما باید در انتخاب سفره و رومیزی خود دقت فراوانی داشته باشید تا هم با طرح و رنگ دکوراسیون منزلتان و هم با شکل و ساختار خود میز مطابقت داشته باشد.
رومیز ها معمولا در انواع و اقسام مدل ها از جمله دایره، مربع و مستطیلی شکل، جنسها از جمله توری، پارچه ای، پلاستیکی، ترمه، حریر و غیره، و سایزها که معمولا 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و 10 تا 18 نفره.
همچنین براساس نوع میز
قدرت اندیشه
داستان پندآموز قدرت اندیشه:
پیرمردی تنها در یکی از روستاهای آمریکا
زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سیب زمینی اش را شخم بزند اما این کار
خیلی سختی بود. تنها پسرش بود که می توانست به او کمک کند که او هم در
زندان بود .
 “پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال
نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم، 
چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت.
محمدحسین توکلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در کرمان با توجه به اهمیت موضوع گردشگری به‌ویژه گردشگری مزرعه در رشد، توسعه و درآمدزایی ارزی کشورها اظهار کرد: رونق گردشگری در سال‌های اخیر در کشورهایی که بحران‌ شدید مالی را پشت سر گذاشته‌اند به‌خوبی توانسته راه‌گشای برون‌رفت از دغدغه‌ کشورها و گره‌گشای مشکلات معیشتی  مردم باشد.
وی اضافه کرد: در این بین نقش دولت‌ها و تصمیم‌های بزرگ ملی در تحقق رونق بخش گردشگری بسیار بااهمیت است؛ چرا
پشی محصولی دیگر از تولیدات کارخانه های فرش ماشینی می باشد که در کنار فرش ماشینی بافته می شود. پشتی منزل یا همان پشتی دیواری برای مصرف کنندگان با فیمت کارخانه به فروش می رسد و ارسال انها به صورت مستقیم انجام می شود. فروش انلاین پشتی سفره خانه با طرح های فراوان و در کیفیت های متفاوت توسط شرکت فرش ارتمیس صورت می گیرد و قیمت انها برای رستوران های سنتی، سفره خانه و قهوه خانه به صورت عمده حساب می شود.

www.artemiscarpetco.com
شماره تلفن: 09356629532
برای توسعه کاشت زعفران در ارومیه ، آذربایجان غربی ، ایران ، یک آزمایش کرت خرد شده بر اساس CRBD به مدت دو سال در مزرعه تحقیقاتی دانشگاه ارومیه انجام شد. نانو کودهای (Fe ، P ، K و کودهای نیتروژن (شاهد)) به عنوان توطئه اصلی ، اکوتیپ های زعفران (مشهد ، تربت-حیدریه ، تربت جام ، گناباد ، قائن و بیرجند) به عنوان نمونه های فرعی و وزن گربه مادر (6 ، 8 ، 10 و 12 g) به عنوان توطئه های فرعی در نظر گرفته شد. در طی دو سال از مطالعه ، نتایج نشان داد که بین سطح نانو کود ، اکوت
یکی بود یکی نبود، غیر از خدای مهربون هیچکس نبود داستان مرغک سرخه پا از این قراره که توی یه مزرعه سبز و قشنگ یه خانم مرغه زندگی میکرد به اسم سرخه پا. سرخه پا خانم هر روز تو این مزرعه که مثل یه دشت بزرگ بود و پر از درخت و گلای رنگ و وارنگ بود راه میفتادو به دنبال دونه برای جوجه هاش میگشت.سرخه پا هر دونه ای که روی زمین میدید رو با نوکش برمیداشتو توی سبدش مینداخت. یه روز که داشت مثل همیشه دونه از روی زمین جمع میکرد با خودش فکر کرد: من هر روز میام به مزر
چندته قید ؤ اوشانی کاربردان گیلکی دل که اوشانی بعضی‌شان تقریبا یته مفهوم دأرن:
✔️ کیندیم✔️ پساپسا✔️ پساکینا✔️ پوشتاکینا✔️ وراکینا✔️ وراورا
مثال جومله دل: مازیار خوشته پیرهنء کیندیم داکورده.(ف: مازیار پیرهنشؤ برعکس پوشیده.)
مازیارِ کارؤن همه پساپسا ایسه.(ف: کارهای مازیار همه برعکسه.)
پساپسا را نؤشو کنی.(ف: عقبکی راه نرؤ می‌افتی.)
ظرفشانء پساکینا سفره سر بنی.(ف: ظرفها رؤ برعکس رو سفره بذار.)
وی قیافهٰ‌ء نیدم، پوشتاکینا هسابا.(ف: چهرش
وقتی میوه‌ی قهوه یا همون گیلاس رو از درخت  برداشت میکنن نیاز هست که طی یک فرآیندی دونه‌ی قهوه رو از پوستش جدا کنیم . این فرآیند که در هر کشور و سنت و بسته به اینکه بخوایم قهومون چه شاخص های طعمی داشته باشه به صورت های مختلفی انجام میشه که سه روش اصلی داره که اکثر مزرعه دار ها این سه روش رو بکار میبرند : 
فرآوری طبیعی (Natural)یکی از قدیمی ترین روش های فرآوری قهوه هست که تو این روش میوه های قهوه رو پس از چیدن و جدا سازی  روی تخت هایی شبیه توری که به ت
Link Farm یا مزرعه لینک یکی از استراتژی های رایج و بسیار مضر برای سایت هایی است که تصمیم دارند به بهینه سازی سایت خود بپردازند. Link Farm در گذشته به دلیل چندان هوشمند نبودن گوگل خیلی باب شده بود و خروجی هایی که از این روش به دست می‌آمد هم بسیار خوب بودند، ولی به مرور زمان و هوشمند تر شدن گوگل، الان تقریبا مزرعه لینک تبدیل شده است به یک راه برای تضعیف سئو سایت!
اینفلوئنسر مارکتینگ در چند سال اخیر به یکی از محبوب ترین و رایج ترین انواع بازاریابی دیجیتا
پس اگر آنان [هم] به آنچه شما بدان ایمان آورده اید ایمان آوردند قطعا هدایت شده اند ( سوره بفره / آیه 137}
این داستان رو از منبر مرحوم ضیایی شنیدم.مردی انصاری مرتکب قتل خطایی شد. طبق رسم قبیله کسانی از قبیله مرد , مسئول جمع آوزی دیه مقتول شدند قیس ابن سعد از صحابه کرام رسول خدا(ص) و فرزند سعد ابن عباده بزرگ قبیله خزرج از خویشان ذکور مرد انصاری بود . صبح خیلی زود آن چند نفر مرد به منزل قیس که در نزدیکی مدینه واقع شده بود رفتند قیس در خانه نبود و به گفته

با درود خدمت همه دوستان و عزیزان. در این پست می خواهم سایتی را معرفی کنم که با سایت های کسب درآمدی که تا به حال در این سایت معرفی شده اند، متفاوت است. نام این سایت مزرعه سکه (Coin Farm) است که در واقع روش کسب درآمد در آن به صورت بازی می باشد. داستان بدین قرار است که شما با ثبت نام در این سایت، می توانید پرندگان مختلفی را خریداری نمایید و از طریق فروش تخم این پرندگان درآمد کسب کنید. ارز مخصوص این سایت سیلور کوین (Silver Coin) نام دارد و سایت بلافاصله بعد ا
از اینکه کتاب بخونم و بعد به بقیه معرفی کنم لذت میبرم...
اینکه بیان بهم بگن اون کتابی که گفتی خوندم ، واقعا قشنگه برام:)))
تو این پست ها ، من یه کتاب معرفی میکنم و شما هم هر کتابی دوست دارین بگین تا هممون استفاده کنیم:))
این بار کتاب مزرعه حیوانات از جورج اورول معرفی میکنم..
گرچه کتاب شاید خیلییی قدیمی باشه و خیلیا خونده باشن ، من میگم اگه کسی نخونده بخونه! :))
این کتاب میتونم بگم نقد کامل به جامعه داره...
حرفهای حیوانات ، تک به تک انتقادی عمیق دارن و
مشاور پرورش شترمرغ           

پس از کسب آموزش و تجربیات لازم نوبت به امکان سنجی می‌رسد،یعنی قبل از هر چیز بازار هدف خود را مشخص کنید و به شناسایی کشتارگاه ها وخریداران محصولتان که در نزدیکی مزرعه شما فعالیت دارند بپردازید و پس از آن با توجه به بودجه خود حجم تولید خود را مشخص کنید و قیمت تمام شده هر واحد از محصول را بدست آورده و از نظر اقتصادی بررسی کنید و حجم تولید خود را منطبق بر مصرف و تقاضا برنامه ریزی کنید.
برای شروع کار از هزینه های ا

با درود خدمت همه دوستان و عزیزان. در این پست می خواهم سایتی را معرفی کنم که با سایت های کسب درآمدی که تا به حال در این سایت معرفی شده اند، متفاوت است. نام این سایت مزرعه سکه (Coin Farm) است که در واقع روش کسب درآمد در آن به صورت بازی می باشد. داستان بدین قرار است که شما با ثبت نام در این سایت، می توانید پرندگان مختلفی را خریداری نمایید و از طریق فروش تخم این پرندگان درآمد کسب کنید. ارز مخصوص این سایت سیلور کوین (Silver Coin) نام دارد و سایت بلافاصله بعد ا
نابودی شعبده باز گستاخ توسط امام هادی(ع)

شعبده بازى از هند نزد متوکل آمد، تردستى هاى عجیبى از خود نشان داد که متوکل حیران گردید، متوکل که از هر فرصتى مى خواست بر ضد امام هادى (ع ) استفاده کند، و با پف کردن ، نور خورشید خدا را خاموش نماید، به شعبده باز گفت : اگر طورى کنى در مجلسى عمومى ، حضرت هادى (ع ) را شرمنده کنى ، هزار اشرفى به تو جایزه مى دهم .

شعبده باز گفت : سفره غذا را پهن کن و قدرى نان تازه نازک در سفره بگذار، و مراکنار آن حضرت بنشان ، به
سفره رحمت ایزدپهن درعالم شده/برکت وبخشش فراوان بهرآن همدم شده/درتکاپوی فضیلت روزه داری گوهراست/شادی افطارمومن جانشین غم شده/مسجدوبیت ومصلی بوی ایمان میدهد/آیه های ناب قرآن بهردل مرهم شده/بادعانزدیک گردد عرش حق بربندگان/عشق زیبای ولایت آیتی محکم شده/درنمازو درسحرها گوهراخلاص جوی/چشم شیعه از بصیرت دیده زمزم شده/درغل وزنجیر شیطان بهر مومن گشته است/قلب ابلیس ستمگرمملو ماتم شده/لطف مهدی بهرشیعه با ولایت میرسد/دیدگان درمقدم اواشکها شبنم شده/
روز چهارشنبه نهم بهمن ماه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها با حضور اعضای هیئت انصارالمهدی مسجدالمهدی مزرعه شور و اهالی محترم مزرعه شور قافله عزاداری از درب مسجدالمهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مزرعه شور به سمت گلزار شهدا مزرعه شور برگزار گردید

همچنین در حاشیه این همایش بانوان هنرمند تالش ، رضوانشهرو ماسال سفره غذاهای محلی پهن کردند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ همایش گردشگری خوراک در تالش با عنوان نقش خوراکی های محلی در جذب گردشگر با حضور تعدادی از اساتید دانشگاه و کارشناسان گردشگری در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور تالش برگزار شد.همچنین در حاشیه این همایش بانوان هنرمند تالش ، رضوانشهرو ماسال سفره غذاهای محلی پهن کردند
دانلود داستان صوتی در مزرعه
فرمت فایل: mp3 حجم فایل: 8 مگابایت مدت زمان پخش: 17 دقیقه زبان داستان: فارسی گوینده: امید زندگانی درباره داستان: این داستان روایتیست از دو خانواده ی فقیر که در همسایگی هم زندگی می کنند. این روایت در یک فایل صوتی تقدیمتان می شود.... فروشگاه آنلاین ...
دریافت فایل

بیچاره مترسک !

بی‌‌پلک‌ به‌ هم ‌برزدنی، بر سر پا ماند

یک عمر سر مزرعه با چشمِ چراغان.هنگام درو آمده، اما

سهم وی از این مزرعه، نفرین کلاغان !
@@@@@

از چاله به چاه
تو بر اوج فلک چه دانى چیستکه ندانى که در سرایت کیست  (سعدی)______________________افسوس ای منجّم!در جست‌وجوی طالع و تقدیر آدمی،مُشتی سیاهچاله در اعماق کهکشان،هوش از سرت ربود و ندیدیاین چاه‌های ویلِ زمین را                                  که یک‌نفسبلعیده‌اند هر دو جهان را
مشاور پرورش شترمرغ

شرایط "پرورش شترمرغ"
در مزرعه شترمرغ لازم است امکاناتی نظیر: دانخوری، آبخوری و سایبان حتما وجود داشته باشید. آشیانه مخصوص تخم گذاری برای مولدها نیاز است. برای جلوگیری از ورود شغال بهتر است حصارهایی دور تا دور مزرعه احداث شود. تعداد نر و ماده (1 نر و 1 ماده، 1 نر و 2 ماده یا 1نر و 3 ماده) نیز بهتر است با توجه به بازده تخم ها در سال های گذشته مشخص شود.

تغذیه مناسب در پرورش شتر مرغ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها